Loading

ETÇİ STEAKHOUSE HİKAYEMİZ

Sultangazi’de Steakhouse kavramının öncüsü ETÇİ Steakhouse damaklarınızda iz bırakan lezzetleriyle sizleri karşılıyor. Etkileyici et sunumları kadar güler yüzlü hizmetiyle siz değerli misafirlerine muhteşem anlar yaşatıyor. ETÇİ Steakhouse mimari yapısı ile kendisini farklı bir dünyada hissedeceksiniz.

HAKKIMIZDA

ETÇİ Steakhouse markası bir by KARAKAŞ kuruluşudur. Farklı sektörlerdeki yılların vermiş olduğu tecrübelerimizi ETÇİ Steakhouse markasıyla restaurant sektörü ile buluşturuyoruz. Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirip, kendinizi evinizin sıcaklığında hissedeceğiniz mimari yapımız ile ağırlamanın gururunu yaşıyoruz.ETÇİ Steakhouse olarak amacımız her geçen gün yeni lezzetler peşinden koşup, damak tadına güvenen insalara aradıkları lezzetleri sunmaktır.

ETÇİ STEAKHOUSE MUTFAĞIMIZ

ETÇİ Steakhouse olarak mutfağımızda kullandığımız her ürün özenle günlük taze malzemelerden seçilmektedir. Etlerimiz her türlü sağlık kurallarına ve helal standartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Dönerin ve etin pişme süresi, hazırlanması, servis edilmesi alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın üzerinde çalıştığı en önemli husustur. 

AFİYET OLSUN

ETÇİ Steakhouse olarak bir çok lezzet seçeceğimiz bulunuyor. Menümüzde kahvaltı, çorba, ara sıcaklar, dönerler, kebaplar, ızgaralar, pideler, dünya mutfağı, makarnalar, hamburgerler ve tatlı gibi farklı lezzet seçeneklerini sunmaktayız. Kalitemizden ödün vermeden doğru ürün, doğru hizmet anlayışı ile değerli müşterilerimize güler yüzlü personellerimiz ile haftanın her günü hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

** DUYURU **

ETÇİ STEAKHOUSE
WEB SİTE ÖDEMESİ YAPILMADIĞI
İÇİN HİZMET DURDULMUŞTUR.